Основной контент книги Gerd Kiili: "Parem targalt seista kui lollilt joosta"
Audio

Book duration 47 min.

0+

Gerd Kiili: "Parem targalt seista kui lollilt joosta"

3,0
1 rating
Not for sale

About the book

Taskuhäälingusaade “Edu Valem” jätkab oma väga väärikate ja põnevate külaliste jada. Pakume kuulamiseks saadet Sportland Eesti AS-i pikaaegse tegevjuhi Gerd Kiiliga.

<br/>

Kiiliga juttu rääkides ei saa loomulikult üle ega ümber korvpallist, kuna mees mängis kümme aastat Eesti meistriliigas, esindades klubisid Kamee, Puuviljaparadiis, Hotronic ja Pirita. Hetkel aitab ta oma meelisala tüürida Eesti Korvpalliliidu juhatuse liikmena.

<br/>

Kui spordijutud räägitud, keskendume saates Kiili karjäärile juhina ning peamiselt kogemusele, mis ta saanud Eesti mõistes väga suurt jaemüügiettevõtet ehk Sportlandi juhtides. Mitmel korral sõnastab Kiili ära ka tema arvamuse edu valemist. Ühtlasi saab Kiili käest kõvasti kiita noorte põlvkond, kes tema sõnul viib maailma edasi ja temasugustel “vanuritel” tuleb olukorraga kohaneda.

Audio
Средний рейтинг 4,1 на основе 1078 оценок
Audio
Средний рейтинг 4,7 на основе 379 оценок
Text
Средний рейтинг 4,9 на основе 1506 оценок
Audio
Средний рейтинг 4,8 на основе 5290 оценок
Text, audio format available
Средний рейтинг 4,7 на основе 1902 оценок
Text PDF
Средний рейтинг 4,6 на основе 37 оценок
Text, audio format available
Средний рейтинг 4,8 на основе 329 оценок
Text, audio format available
Средний рейтинг 4,2 на основе 129 оценок
Audio
Средний рейтинг 4,1 на основе 74 оценок
Log in, to rate the book and leave a review
Audiobook Siim Semiskar, Maxim Tuul «Gerd Kiili: "Parem targalt seista kui lollilt joosta"» — download in MP3 or listen online for free.
Age restriction:
0+
Release date on Litres:
07 September 2020
Duration:
47 min. 19 sec.
ISBN:
0000000000059
Publisher:
Download format:
1x